O NÁS

Gastromedic s.r.o. zapsaný v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Hradci Králové oddíl C, vložka 23552

Lékaři:
MUDr. Jiří Fabián
MUDr. Roman Bok
MUDr. Ludmila Paulů

Sestry:
Dita Říhová
Jana Langerová
Jana Novotná
Michaela Marková
Jana Nejedlá

Pracovní doba:

Pondělí – Pátek 7:15 – 15:00

tel: 466 649 009

mail: gastromedic@seznam.cz

 

Gastromedic s.r.o. je specializovaným pracovištěm zaměřeným na diagnostiku a léčbu chorob zažívacího ústrojí. Je akreditovaným pracovištěm pro screening kolorektálního karcinomu. Svou činnost zahájilo v únoru 2008. Naším primárním cílem bylo zkvalitnění gastroenterologické péče v regionu, poskytovat ambulantní péči v oboru gastroenterologie na špičkové úrovni. Pracoviště úzce spolupracuje s Nemocnicemi Pardubického kraje a.s. (Chrudimskou nemocnicí a Pardubickou nemocnicí) díky čemuž umožňuje poskytnout svým pacientům širší péči vyžadující nemocniční zázemí s osobní účastí všech lékařů.

Základní činností pracoviště jsou ambulantní gastroenterologická vyšetření s diagnostikou, léčbou a následným sledováním pacientů s onemocněními jako např. vředová choroba žaludku a duodena, refluxní nemoc jícnu, celiakie, záněty střev, onemocnění jater a slinivky břišní, diagnostika nádorových onemocnění…

Provádíme diagnostickou a terapeutickou endoskopii s vysokým počtem specializovaných endoskopických výkonů pro širokou spádovou oblast.

Endoskopické pracoviště je vybudováno v nových prostorách a umožňuje naplnit kriteria bezpečné digestivní endoskopie. Je vybaveno nejnovější endoskopickou technikou. Ambulantně provádíme endoskopickou diagnostiku a terapii horní i dolní části trávicí trubice (gastroskopii a koloskopii), za hospitalizace diagnostiku a terapii onemocnění žlučových cest a pankreatu (ERCP). Využíváme nejmodernější technologie a nejmodernější léčebné postupy jako je endoskopická slizniční resekce nebo zavádění metalických samoexpandibilních stentů k léčbě nádorů.

Pracoviště patří mezi přední v republice podílející se na Národním programu screeningu kolorektálního karcinomu.